ADR Vodič nákladného vozidla

GEOPOL PREŠOV, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
08.01.2024
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič cisterny ADR
Technické práce súvisiace so sanačnými, dekontaminačnými, prieskumnými a monitorovacími činnosťami
Servisné zásahy týkajúce sa odlučovačov ropných látok, tukových lapolov, sedimentačných nádrží a autoumývacích liniek
Obsluha a údržba cisterny
Údržba mechanických strojov a elektrických zariadení
Obsluha čerpadiel
Správne vypisovanie sprievodných dokumentov (SLNO, ELMZ, protokolov o servisných prácach)
Denná vnútroštátna preprava

Zamestnancovi ponúkame:
- voľné víkendy
- zázemie perspektívnej a stabilnej spoločnosti podnikajúcej na Slovenskom trhu takmer 30 rokov
- pracovné oblečenie a obuv podľa sezóny
- precízne zaškolenie obsluhy špeciálnych vozidiel a pracovnej činnosti
- finančný príspevok na stravu, diéty
- služobný telefón
- férová mzda celá na pracovnom liste (páske),
- rôzne zamestnanecké benefity.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

V zmysle zákona NR SR č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a nariadenie EÚ o ochrane fyzických osôb (GDPR) dáva uchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti Geopol Prešov s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B, C

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

A,B, C + ADR osvedčenie s podskupinou cisterny je podmienkou pre prijatie

- prax vodiča skupiny C najmenej rok ,
- karta vodiča do digitálneho tachografu,
- profesná karta vodiča,
- školenie ADR 3,8,9 rozšírené o prepravu v cisternách,
- dobrý zdravotný stav pre vykonávanie prác vodiča z povolania,
- spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť
- vítaná je technická a manuálna zručnosť
- komunikatívnosť, zodpovednosť a samostatnosť
- vodičský preukaz
- zodpovedný prístup
- dobrá spolupráca v tíme

• Sanačné práce vrámci likvidácie ropného znečistenia
• Servis odlučovačov ropných látok a tukových lapolov
• Zneškodňovanie a zhodnocovanie odpadov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4706655  Dátum zverejnenia: 16.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac