Koordinátor (cestnej) dopravy so zameraním na spotové prepravy

GEODIS Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Fraňa Mojtu, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacZákladná mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta + navyše mesačný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude komplexné zastrešenie spotových prepráv, tzn. vyhľadávanie nových možností prepráv, budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi a dopravcami, objednávky dopravy, riadenie a sledovanie jednotlivých prepráv, pravidelná komunikácia so zákazníkmi a dopravcami, podávanie relevantných informácií o prebiehajúcej preprave, vybavovanie prípadných reklamácií a sťažností, sledovanie ukazovateľov kvality služieb poskytovaných zákazníkom a reporting.
Práca si tiež vyžaduje spoluprácu s kolegami z ostatných oddelení spoločnosti, najmä obchodné a finančné oddelenie.

- mesačný bonus navyše k základnej mzde;
- flexibilný pracovný čas (nie je stanovený fixný príchod/ odchod, dôležité je aby boli všetky Vaše povinnosti splnené a všetko fungovalo, tak ako má);
- ak už budete zvládať Vašu prácu samostatne, tak je možnosť občasného Home office;
- stravovacia karta;
- MultiSport;
- práca v príjemnom kolektíve v centre Nitry;
- možnosť osobného a profesijného rozvoja s možnosťou rôznych školení potrebných k Vašej práci.

Danú pracovnú pozíciu obsadzujeme z dôvodu rozširovania oddelenia cestnej prepravy. Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti v danej oblasti, pozná aktuálny trh, rád organizuje, telefonuje, pracuje systematicky a vie si udržať prehľad a poriadok vo svojich úlohách.
Pracovná pozícia je na plný pracovný úväzok s dobou určitou na 1 rok. Ak bude obojstranná spokojnosť, tak určite treba počítať s možnosťou predĺženia pracovného pomeru.
Pracovný pohovor bude prebiehať formou osobného rozhovoru v slovenskom a tiež v anglickom jazyku, preto by bolo ideálne keby zasielate životopisy aj v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava; špedícia; logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

K Vašej práci budete potrebovať:
- dobrú znalosť angličtiny- komunikácia na dennej báze;
- vzdelanie a/ alebo prax v oblasti zasielateľstva, medzinárodnej prepravy či logistiky;
- komunikatívnu povahu, chuť pracovať, učiť sa nové veci a byť pozitívne naladený, nakoľko nie vždy ide všetko ako po masle a veľakrát sa dané prepravy musia realizovať v krátkom čase a nie vždy sú štandardné;
- určite je veľká výhoda ak si viete stanoviť priority, mať prehľad o rozpracovaných úlohách, samostatne premýšľať a aktívne riešiť zadané úlohy.

Francúzska spoločnosť GEODIS Slovensko s.r.o. je popredným predstaviteľom v oblasti dopravy a logistiky. V Európe sa nachádza v TOP 5 logistických poskytovateľov, v celosvetovom meradle sa nachádza v TOP 10 logistických poskytovateľov. Na Slovensku je jej pobočka prítomná od roku 1997, pričom permanentne rozširuje svoju pôsobnosť a stabilne rastie. Tak, ako kdekoľvek na svete, ponúka aj svojim slovenským zákazníkom komplexné a inovatívne logistické riešenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4362456  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac