Energetik

Geodetický a kartografický ústav Bratislava

Miesto práce
Chlumeckého 4, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
v zmysle Zákona 553/2003 Z.z. o výkone vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie ročných plánov odborných prehliadok , skúšok a úradných skúšok vyhradených technických zariadení
- zabezpečuje a zodpovedá v súlade s platnými predpismi za včasné vykonanie odborných prehliadok, skúšok a úradných skúšok(VTZ)
- zabezpečuje opravy a údržbu transformovne a rozvodne elektrického zariadenia, elektrických rozvodov a zariadení v objekte
- zabezpečuje a zodpovedá za odborné prehliadky a skúšky EZS a EPS, komínov, riadny a plynulý chod tepelného hospodárstva, plynulé zásobovanie palivami a energiou, vedenie evidencie všetkých druhov palív a energií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické / silnoprúd

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Skúška z vyhlášky MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. – odborná spôsobilosť
Osobné predpoklady:
- precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť
- chuť vzdelávať sa v danej oblasti
- odolnosť voči stresu

Geodetický a kartografický ústav Bratislava (GKÚ) je rozpočtová organizácia v pôsobnosti Úradu geodézie, kartografie a katastra Slovenskej republiky. Bol zriadený 1. januára 1991, má pôsobnosť pre celé územie Slovenskej republiky, zabezpečuje činnosť v oblasti budovania a údržby:
- geodetických základov
- automatizovaného informačného systému geodézie, kartografie a katastra
- štátneho mapového diela
- základnej bázy geografických informačných systémov
- dokumentácie
- archívu

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3373811  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle Zákona 553/2003 Z.z. o výkone vo verejnom záujme