Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Predavačka/krajčírka pánskej módy v predajni Gentleman v Prievidzi

GENTLEMAN trade, s.r.o.

Miesto práce
ProCentrum, Gustáva Švéniho, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
jún 2023
800 EUR/mesiacmotivačný odmeňovací systém navyše k základnej mzde podľa dosiahnutého mesačného obratu, preplatené nadčasy, stravovací príspevok a ďalšie benefity...

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v predajni Gentleman hľadáme novú kolegyňu /krajčírske skúsenosti vítané, nie je podmienkou.
Pokiaľ vás baví práca s ľuďmi, máte radi módu a chuť pomáhať našim zákazníkom naplniť ich očakávania, radi Vás privítame v našom tíme.
Zaškolenie skúsenými kolegami je samozrejmosťou.

Z našej strany môžete rátať so zaujímavým finančným ohodnotením, s prácou len na denných smenách od pondelka do piatku/ soboty len v skrátenej smene/, domácou a priateľskou atmosférou s nadštandartným pracovným prostredím a ďalšími benefitmi.

Záujemci o naše pozície predavačka pánskych odevov alebo krajčírka, kontaktujte nás na tel.čísle 0915637663, kde si dohodneme osobný pohovor v našej predajni.

Kontaktná osoba: Branislav Sabo

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

predavačka/krajčírka

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná/nie je podmienkou

Ochota učiť sa nové veci a rozvíjať sa
Pozitívny prístup k zákazníkom
Schopnosť zvládať náročné situácie
Empatia, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
Znalosť materiálov, strihov a krajčírske zručnosti výhodou
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie

Predajňa Gentleman sa zameriava na pánsku eleganciu, ktorá aj bez slov vytvára dokonalý imidž muža v akejkoľvek spoločnosti. Našim cieľom je pomôcť klientom stať sa gentlemanom, v našej predajni v Prievidzi.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4575600  Dátum zverejnenia: 10.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac