Obchodný zástupca pre oblasť NGS (región Slovensko)

GeneTiCA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ bonusy z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Samostatné vedenie obchodných prípadov
- Budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi a ich pravidelné návštevy (univerzity, akadémia vied, fakultné nemocnice, diagnostické laboratóriá,...)
- Vyjednávanie individuálnych obchodných podmienok
- Analýza trhu a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Plnenie stanovených cieľov a pravidelný reporting
- Väčšia časť pracovnej doby v teréne (región celé Slovensko)

- Motivačné platové ohodnotenie viazané na výsledky
- Stabilné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve
- Možnosť sebarealizácie a systematického vzdelávania v technologických novinkách molekulárnej biológie a NGS
- Technické vybavenie: služobný automobil, mobil, PC

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

(prírodovedného, medicínskeho alebo farmaceutického smeru)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Znalosti základných aplikácií molekulárnej biológie a NGS
- Samostatnú osobnosť s obchodným talentom
- Proaktivitu, nadštandardné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
- Chuť byť úspešný a presadiť sa
- Ochota cestovať po celom Slovensku

Firma sa zaoberá predajom laboratórnych reagencií a techniky v oblasti molekulárnej biológie a diagnostiky.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3939938  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac