Informace o pracovním místě

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
GeneTiCA s.r.o.

Obchodní zástupce pro molekulární biologii (Slovensko)

Obchodní společnost GeneTiCA s.r.o. přijme pracovníka na pozici:
Prodejní manažer pro oblast molekulární biologie (region Slovensko)

Pracovní náplň:

samostatné vedení obchodních případů
budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
vyjednávání individuálních obchodních podmínek
analýza trhu a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
plnění stanovených cílů a pravidelný reporting

Požadujeme:

VŠ vzdělání (medicínského, veterinárního nebo přírodovědeckého směru)
samostatnou osobnost s obchodním talentem
proaktivitu, nadstandardní komunikační, prezentační a organizační schopnost
chuť být úspěšný a prosadit se
být připraven pracovat pod tlakem
komunikativní znalost anglického jazyka
znalost kancelářské práce na PC (MS Office)
aktivního řidiče (sk.B)

Nabízíme:

rozmanitou a odpovědnou práci v obchodní společnosti
motivační platové ohodnocení navázané na výsledky
zázemí stabilní a perspektivní společnosti
možnost seberealizace a systematického vzdělávání
mladý pracovní kolektiv
místo výkonu práce: celá SR
nástup: dle dohody

Adresa společnosti
Služeb 3056
10800 Praha
Kontakt
Kontaktní osoba: Jiří Kvetoň
E-mail: poslat životopis

ID: 3260296   Dátum zverejnenia: 4.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.