Asistent/ka obchodného a právneho oddelenia

GENERIX CONSULTING, s.r.o.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie 8/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- práca s tabuľkami, databázami existujúcich klientov, práca v Excel,
- tlač dokumentov, ich sumarizácia, kontrola, evidencia,
- zabezpečovanie podkladových dokumentácií, prezentácií a analýz,
- telefonický a písomný kontakt týkajúci sa jednotlivých projektov,
- spolupráca a komunikácia s právnym oddelením,
- bežná administratíva ( pošta, písomná korešpondencia, scan, evidencia obchodných zmlúv, práca s PC, vyhľadávanie na internete...).
Práca je vhodné pre študenta/tku VŠ, ktorý chce v budúcnosti pracovať v oblasti obchodu, práva alebo financií. Práca nie je myslená ako krátkodobá brigáda.

- možnosť odborného rastu a sebarealizácie,
- v budúcnosti možnosť finančnej zainteresovanosti na prebiehajúcich projektoch,
- príjemné pracovné prostredie, mladý kolektív, firemné akcie.

Vaše životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na náš e-mail s uvedením pracovnej pozície. Poprosíme Vás uviesť formu štúdia, prípadne podľa rozvrhu Vašu možnosť, v ktorých dňoch viete pracovať.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritéria. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, príp. iné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

-študent/ka VŠ denného alebo externého štúdia ( práca na 5-6 hodín denne- v závislosti od rozvrhu),
- aktívny vodič,
- dobré organizačné schopnosti,
- dôslednosť pri plnení úloh,
- aktívny a samostatný prístup k práci,
- diskrétnosť, príjemné vystupovanie,
- dobré komunikačné schopnosti, flexibilita.

Súkromné finančná spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1997, patriaca do skupiny GENERIX GROUP LTD pôsobiacej v Londýne. Ako maklér a neskôr ako poistný agent pôsobila dlhodobo na poistnom trhu, v súčasnosti jej hlavným predmetom činnosti je predovšetkým poradenská činnosť v oblasti financií, obchodná činnosť a manažment firiem.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3264238  Dátum zverejnenia: 8.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou