Account manager

Generations, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacUvedená mzda je od 1.500 € na základe schopností a dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná práca na projektoch
- zodpovednosť za realizáciu jobov a prípravu timingov
- príprava briefov a zadaní pre kreatívne oddelenie
- príprava prezentácii a prezentovanie pre klientov
- komunikácia a starostlivosť o klientov
- zadávanie, vyjednávanie a komunikácia s tretími stranami (produkcia, iné agentúry, externisti)
- tvorba a kontrola rozpočtov, príprava podkladov na fakturáciu
- administratívna práca na projektoch
- evidencia zákaziek (objednávky, dodávateľské a odberateľské faktúry)
- príprava analýz a reportov vedeniu

- dobrý kolektív
- možnosť vzdelávať sa na workshopoch a konferenciách
- 20 dní dovolenky
- MacBook a firemný telefón

Vzhľadom k množstvu odpovedí na naše inzeráty si dovolíme kontaktovať len kandidátov, ktorých zvážime pozvať na pohovor. Vopred ďakujeme za pochopenie. Ak ste prácu na podobnej pozícii nikdy nevykonávali, zvážte prosím zaslanie svojho CV pre efektívnejší výber a množstvo uchádzačov.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Account alebo Project manager

Počet rokov praxe

2

Určite sa prihlás, ak:
- si pozitívne naladená osobnosť schopná prichádzať s riešeniami
- poznáš prácu v agentúre a vieš o čom je práca accounta, accountský background je naozaj nutný
- vieš počúvať a pochopiť klienta - si náš človek
- vieš poradiť klientovi a zároveň predať prácu (konzultácie alebo kreativitu) agentúry
- vieš prezentovať a argumentovať aj po anglicky
- vieš pracovať s ľuďmi, aj samostatne a efektívne
- dokážeš vytvoriť brief
- máš marketingové a biznisové skills
- ustojíš odlišný názor
- máš vlastný názor a vieš si ho obhájiť
- dokážeš si zorganizovať svoju prácu a aj prácu iných
- chceš seba a aj tím posúvať ďalej a hľadáš príležitosti
- vieš vyjednávať a obhajovať ceny
- máš zmysel pre konštruktívne organizovanie a vynaliezavosť pri hľadaní riešení
- máš zmysel pre humor
- dokážeš niečo, čo my nie...

Generations je brandingová agentúra a líder na trhu v oblasti brandingu, employer brandingu a budovania firemnej kultúry. Máme dlhoročné skúsenosti a unikátne know how v oblasti marketingu a komunikácie medzinárodných spoločností, cit pre biznis a potreby značiek. Sme partnermi TOP slovenským aj nadnárodným značkám, pre ktorých vytvárame trvalé hodnoty a stávame sa ich dlhodobými partnermi.
Vďaka tejto kombinácii vytvárame zmysluplné stratégie, výnimočné projekty a komunikáciu na mieru.

V súčasnosti sú klientmi agentúry: Porsche Inter Auto - Cupra, Thuasne, OVB Allfinanz Slovensko, Alfa a Omega, Rinee, Asseco Central Europe, Dovido, Dachser Slovensko, GGE, Viessmann Slovensko, First Austria a mnohí ďalší.
ID: 3680187  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac