Account Manager Executive

Generations, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
August/September 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná prácu na projektoch a ich koordinácia pre pridelených klientov
- zodpovednosť za realizáciu jobov
- príprava briefov a zadaní pre kreatívcov
- komunikácia s klientom na dennej báze
- zadávanie a komunikácia s tretími stranami (produkcia, mediálne agentúry, externisti)
- tvorba a kontrola rozpočtov
- administratívna prácu na projektoch
- príprava podkladov na fakturáciu
- evidencia zákaziek (objednávky, dodávateľské a odberateľské faktúry) príprava analýz a reportov vedeniu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupný plat 1.000 € + dohodou podľa skúseností.

- krásne nové kancelárie (žiaden open space)
- zábavný pracovný kolektív
- možnosť vzdelávať sa na workshopoch a konferenciách, ktoré agentúra pravidelne
organizuje
- pravidelné stretávanie sa s klientami a vytváranie vzácnych kontaktov
- 20 dní dovolenky, 3 sick days
- teambuildingy na firemnej chate
- práca na MACu a firemný telefón

Každému z uchádzačov odpovieme, aj v prípade, že si ho nevyberieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- vieš počúvať a pochopiť klienta
- vieš poradiť klientovi a zároveň predať prácu (konzultácie alebo kreativitu) agentúry
- hovoríš plynule a zaujímavo po slovensky
- vieš prezentovať
- vieš pracovať s ľuďmi
- nie si ješitný/á a urážlivý/á
- dokážeš vytvoriť brief
- vieš pracovať samostatne a efektívne
- máš marketingové a biznisové skills
- vždy chceš pre agentúru a pre klienta len to najlepšie
- ustojíš kritiku
- dokážeš si zorganizovať svoju prácu
- stále chceš seba aj team posúvať ďalej a hľadáš príležitosti
- vieš vyjednávať a obhajovať ceny
- hľadáme niekoho, kto už túto prácu vykonával alebo
si na ňu trúfa
- accountský background výhodou

Generations je brandingová agentúra. Meníme firmy na značky. Ako líder na trhu v oblasti brandingu, employer brandingu a budovania firemnej kultúry máme jedinečné know-how v oblasti marketingu a komunikácie medzinárodných spoločností, agentúr a značiek. Sme experti na fúzie a rebranding. Pre klientov vytvárame trvalé hodnoty a stávame sa ich dlhodobými partnermi. Máme dlhoročné skúsenosti, vlastnú metodiku, cit pre biznis a potreby značiek. Vďaka tejto kombinácii vytvárame zmysluplné stratégie, výnimočné projekty a komunikáciu na mieru.

V súčasnosti sú klientmi agentúry: ZP Dôvera, Tatry Mountain Resorts, Kooperativa, OVB Allfinanz Slovensko, Viessmann SVK, BDO Slovakia, Milan Junior Zimnýkoval, Petramed, Cofidis, Danfoss, NN poisťovňa a iné.

Priemyselná 1/A
821 08 Bratislava
ID: 3680187   Dátum zverejnenia: 5.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 1.000 € + dohodou podľa skúseností.