Copywriter v brandingovej agentúre

Generations, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1/A, 821 08 Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 1.300 € + dohodou podľa skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Generations je lídrom na trhu v budovaní značiek. Hľadáme do tímu Copywritera, ktorý dokáže vytvárať idey, kreatívne koncepty, písať texty.
Spolupracovať na tvorbe kreatívnych konceptov, nezľakne sa rozsiahlej prezentácie s fokusom na cieľ. Vie vypomôcť so spravovaním klientských účtov na sociálnych sieťach, analyzovať výsledky a odpisovať na otázky fanúšikom.

Si to ty? Tak pošli CV a portfólio na: [email protected]

- neustále vzdelávanie v oblasti marketingu, sociálnych sietí a brandingu
- možnosť pracovať pre klientov ako Dôvera, Viessmann, Petramed, Danfoss,
Kooperativa, Tatry mountains resorts, OVB, Cofidis a ďalších
- unikátne know-how o tom, ako stavať značky, ktoré nemá nikto iný
- prácu v parádnych nových priestoroch (žiaden open space)
- veľkú kuchyňu a kopu hladných krkov, ktoré ocenia tvoje kulinárske umenie :)
- možnosť vytvárať si dobré vzťahy s veľkými klientami
- 20 dní dovolenky, 3 sick days
- teambuildingy na firemnej chate
- firemný MAC

Každému z uchádzačov odpovieme, aj v prípade, že si ho nevyberieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

scenáristika, marketing, slovenský jazyk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

- hľadáme niekoho, kto už túto prácu vykonával
- prax na danej pozícii v marketingovej agentúre je hlavnou požiadavkou
- copywriterský background nevyhnutný
- pozícia nie je vhodná pre absolventa
- komunikatívnosť a zodpovednosť
- kreativita

Generations je brandingová agentúra a líder na trhu v oblasti brandingu, employer brandingu a budovania firemnej kultúry. Máme dlhoročné skúsenosti a unikátne know how v oblasti marketingu a komunikácie medzinárodných spoločností, cit pre biznis a potreby značiek. Sme partnermi TOP slovenským aj nadnárodným značkám, pre ktorých vytvárame trvalé hodnoty a stávame sa ich dlhodobými partnermi.
Vďaka tejto kombinácii vytvárame zmysluplné stratégie, výnimočné projekty a komunikáciu na mieru.

V súčasnosti sú klientmi agentúry: Porsche Inter Auto - Cupra, Thuasne, OVB Allfinanz Slovensko, Alfa a Omega, Rinee, Asseco Central Europe, Dovido, Dachser Slovensko, GGE, Viessmann Slovensko, First Austria a mnohí ďalší.
ID: 3678695  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 1.300 € + dohodou podľa skúseností.