Social media manager

Generations, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1/A, 821 08 Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacUvedená mzda je od 1.300 € na základe schopností a dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spravovanie klientskych účtov na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, LinkedIn
- tvorba kontent plánov a kreatívne vytváranie postov na sociálne siete,
- denná komunikácia s fanúšikmi, monitorovanie diskusií a riešenie reputačného manažmentu,
- intenzívna práca s analytickými nástrojmi a tvorba vyhodnotení a analýz výkonnosti sociálnych sietí,
- nastavovanie a optimalizácia reklamných kampaní cez Business Manager,
- dlhodobé dodržiavanie stratégie značky a sledovanie plnenia KPI’s,
- pochopenie významu sociálnych médií, ako zdroj vedúci k obchodným výsledkom,
- tvorba reportov o efektívnosti investícií,
- proaktívne sledovanie digitálnych noviniek a trendov,
- spolupráca s ďalšími oddeleniami agentúry

- neustále vzdelávanie v oblasti marketingu, sociálnych sietí a brandingu,
- možnosť pracovať pre klientov ako Viessmann, BILLA, Cofidis, NN Slovensko, Petramed, OVB Allfinanz Slovensko, Dôvera zdravotná poisťovňa a mnohých ďalších
- prácu v parádnych nových priestoroch (žiaden open space),
- veľkú kuchyňu a kopu hladných krkov, ktoré ocenia tvoje kulinárske umenie (alebo tvoj hladný krk, ktorý budeme ochotne kŕmiť pravidelnými gastrožúrkami),
- unikátne know-how o tom, ktoré nemá nikto iný, ako stavať značky,
- možnosť vytvárať si dobré vzťahy s veľkými klientami,
- MacBook a telefón,
- 20 dní dovolenky,
- teambuildingy na firemnej chate

Pohovor vieme zrealizovať za pomoci videohovoru, podľa dohodnutého termínu a vybranej, dostupnej aplikácie:
- GoToMeeting
- Google Meet
- Skype
- iné

Každému z uchádzačov odpovieme, aj v prípade, že si ho nevyberieme.
Ak ste prácu nikdy nevykonávali, zvážte prosím zaslanie svojho CV pre efektívnejší výber a množstvo uchádzačov.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Dôležité:
- hľadáme niekoho, kto už túto prácu vykonával,
- ideálne z prostredia agentúry,
- copywriterský backround nevyhnutný,
- angličtina slovom a ideálne aj písmom,
- pozícia nie je vhodná pre absolventa bez skúseností,

Generations je brandingová agentúra a líder na trhu v oblasti brandingu, employer brandingu a budovania firemnej kultúry. Máme dlhoročné skúsenosti a unikátne know how v oblasti marketingu a komunikácie medzinárodných spoločností, cit pre biznis a potreby značiek. Sme partnermi TOP slovenským aj nadnárodným značkám, pre ktorých vytvárame trvalé hodnoty a stávame sa ich dlhodobými partnermi.
Vďaka tejto kombinácii vytvárame zmysluplné stratégie, výnimočné projekty a komunikáciu na mieru.

V súčasnosti sú klientmi agentúry: Porsche Inter Auto - Cupra, Thuasne, OVB Allfinanz Slovensko, Alfa a Omega, Rinee, Asseco Central Europe, Dovido, Dachser Slovensko, GGE, Viessmann Slovensko, First Austria a mnohí ďalší.
ID: 3553187  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac