Takarító-reprezentációs kisegítő munkakör

Generálny konzulát Maďarska

A munkavégzés helye
Kassa, Hlavná, Košice
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2024.02.19.
Bérfeltételek (bruttó)
1 000 EUR-tól/hónapA munkabér a munkatapasztalat függvényében kerül meghatározásra. Étkezési utalvány / hó.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Takarítói feladatok:
• ellátja a hivatali ingatlanok, illetve a rezidencia helyiségeinek napi, illetve időszakos takarítási feladatait.
• tisztán tartja a hivatali ingatlanokhoz, illetve rezidenciához tartozó külső és belső járdarészeket
• ellátja az abroszok, függönyök és egyéb textíliák mosását, vasalását, ápolja a beltéri növényeket
Reprezentációs kisegítő feladatok:
• részt vesz a rendezvények előkészítő feladataiban, ő a szakács kisegítője
• a rendezvényeken közreműködik a tálalásban, felszolgálásban
• részt vesz a rendezvények utáni rendrakásban
• étkészletek és evőeszközök tisztántartása

Egyéb béren kívüli juttatások

Étkezési utalvány / hó

Információk a kiválasztási folyamatról

Magyar és szlovák nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a [email protected] e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Középszint (B2) és Szlovák nyelv - Középszint (B2)

Készségek és személyes tulajdonságok

Kiváló szlovák és magyar nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt). Pontosság, önállóság. A munkába állás feltétele az erkölcsi bizonyítvány.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarország főkonzulja által vezetett külképviseleti hivatal. Képviseli a küldő államot, érdekvédelmi feladatot lát el, kapcsolatot tart a fogadó állam hivatalaival.
ID: 4664887  Dátum zverejnenia: 19.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/hónap