Technik - projektový manažér

Generálny investor Bratislavy

Miesto práce
Záporožská 5, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacv závislosti od odborných znalostí, pracovných skúseností a schopností je v nej priznaný osobný príplatok podľa zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Investičná činnosť pri príprave alebo uskutočňovaní stavieb, alebo technologických častí stavieb na základe poverenia Hlavného mesta SR Bratislavy
2. Technický dozor nad stavbami a technologickými časťami stavieb
3. Samostatná odborná práca pri spracúvaní majetkovoprávnej dokumentácie stavieb

1. peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS
2. pružný pracovný čas
3. zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
4. príspevok na stravovanie

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
3. Motivačný list, ktorý zhrnie skúsenosti a úspechy uchádzača, aplikovateľné na tejto pozícii
4. Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi a materiálmi doručte v zalepenej obálke (s uvedeným platným telefónnym a e-mailovým kontaktom) s označením „Výberové konanie –Technik - projektový manažér- neotvárať“, najneskôr do 15. 06. 2020 na adresu:
Generálny investor Bratislavy, p. o.
Záporožská 5
852 92 Bratislava

Celé znenie inzerátu je zverejnené na www.gib.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

1. znalosť legislatívy verejnej správy
2. bezúhonnosť
3. komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, schopnosť koncentrácie, flexibilita, odolnosť voči stresu

Generálny investor Bratislavy (GIB) je mestská príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3911636  Dátum zverejnenia: 13.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac