Špecialista rozpočtu a informačnej sústavy -(služobný pomer)

Generálne riaditeľstvo Zboru väzenskej a justičnej stráže

Miesto práce
Šagátova, Bratislava
po splnení podmienok prijímacieho konania v súlade so zákonom č. 73/1998 Z.z. v znení neskorších predpisov
1 651 EUR/mesiacNástupný plat od 1 651 € až do 2 426 € podľa uznaných rokov odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie účtovníctva, štatistiky a výkazníctva v štátnej rozpočtovej organizácii

bohatý sociálny program,
rodinné rekreácie, resp. rehabilitácie v rekreačných zariadeniach ZVJS,
zabezpečené stravovanie,
starostlivosť o zdravie,
možnosť ubytovania,
možnosť parkovania,

Služobný pomer v súlade so zákonom č. 73/1998 Z. z. o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Zboru väzenskej a justičnej stráže Slovenskej republiky a Železničnej polície v znení neskorších predpisov.
Dočasná štátna služba. Zastupovanie počas materskej, rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet Explorer - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, výkazníctvo, rozpočet, mzdy

Počet rokov praxe

5

precíznosť , spoľahlivosť, komunikačné a prezentačné zručnosti, analytické myslenie, zručnosť aplikovať teoretické vedomosti do praxe, samostatný a aktívny prístup k práci
Výhodou sú:
- skúsenosti v oblasti vedenia účtovníctva, štatistiky a výkazníctva rozpočtovej organizácie,
- skúsenosti v oblasti tvorby metodiky pre oblasť finančných výkazov a vnútorných právnych predpisov pre finančné účtovníctvo v rámci organizácie,
- skúsenosti v oblasti metodického výkladu a kontroly dodržiavania účtovných predpisov,
- skúsenosť s prácou v rozpočtovom informačnom systéme - RIS,
- skúsenosť so systémom štátnej pokladnice v štátnej rozpočtovej organizácii,
- zodpovedajúca znalosť súvisiacej legislatívy.

Zbor väzenskej a justičnej stráže je ozbrojený bezpečnostný zbor, ktorý plní úlohy súvisiace s výkonom väzby, výkonom trestu odňatia slobody, ochranou objektov zboru, objektov detenčného ústavu a ich blízkosti a ochranou verejného poriadku a bezpečnosťou v objektoch súdu, objektoch prokuratúry a v ich blízkosti.
ID: 4291598  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 651 EUR/mesiac