Kariéra  /  Daňový špecialista

Daňový špecialista

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš novú príležitosť v oblastí daní? Máme pre teba zaujímavú pozíciu, ktorej náplňou práce je:

  • zastrešovať daňovú agendu v rámci obchodných vzťahov spoločnosti (aj medzinárodná problematika),
  •  monitorovať daňovú legislatívu,
  •  zabezpečovať korešpondenciu s daňovým úradom,
  •  zabezpečovať výpočty a zaúčtovávanie odloženej dane,
  •  zodpovedať za správnosť zaúčtovania dokladov z daňového pohľadu,
  •  pravidelný reporting v rámci skupiny a smerom k štátnym inštitúciám,
  •  príprava stanovísk týkajúcich sa daňových otázok,
  •  zodpovednosť za agendu týkajúcu sa transfer pricingu.

Ak sa staneš našim kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my,
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme,
  • s home officom nemáme problém,
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac.

Pozícia je obsadzovaná ako zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské

Vzdelanie v odbore

Daňovníctvo

  • 3 roky praxe v daňovej oblasti,
  • prehľad v slovenskej daňovej legislatíve,
  • pokročilá znalosť anglického jazyka,
  • znalosť SAP výhodou,
  • schopnosť pracovať samostatne,
  • chuť ďalej sa rozvíjať v oblasti daní.

1 500 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, min. však 1500 €/brutto.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis