Kariéra  /  Underwriter poistenia podnikateľov

Underwriter poistenia podnikateľov

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš o prácu v poisťovni?

Máš technické, ekonomické alebo právne vzdelanie?

Zmysel pre detail a doťahovanie vecí do konca sú tvojou prednosťou?

Disponuješ dobrými komunikačnými a vyjednávacími schopnosťami?

Ak si na tieto otázky odpovedal/a kladne, môže byť pozícia Underwriter pre poistenie podnikateľov ideálnou príležitosťou realizovať sa u nás v oblastiach:

  • posudzovanie a oceňovanie rizík v oblasti poistenia majetku a zodpovednosti,
  • príprava a evidencia ponúk v závislosti od aktuálne pridelených právomocí,
  • zodpovednosť za komplexnú agendu poistnej zmluvy v režime poistenia podnikateľov.

  • gastráče v hodnote 4,20 € máš bez doplatku,
  • ak chceš kartu Multisport, cvičíš len za 14 € za mesiac,
  • home office je u nás bežný,
  • dáme Ti 5 dní voľna naviac .

Pozícia nevyžaduje cestovanie - pracovné miesto môže byť v rámci celého Slovenska (nielen v Bratislave).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské

Počet rokov praxe

1

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta/kandidátku s technickým, ekonomickým alebo právnym vzdelaním, ideálne s ročnou praxou (napr. popri škole, ideálne v poisťovni), ktorý/á sa chytí tejto atraktívnej príležitosti.

 Očakávame:

  • logické myslenie,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť,
  • pozitívny prístup k práci,
  • ochota učiť sa,
  • komunikatívnosť.

1 300 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od skúseností kandidáta, minimálne však 1 300 €/brutto.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis