Kariéra  /  Produktový manažér - životné poistenie

Produktový manažér - životné poistenie

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa, ako vznikajú a „žijú“ produkty? Máš dosť nápadov a chuť si ich presadiť? Myslíš „Out of the box“ a vieš sa na vec pozrieť s nadhľadom? Máme pre Teba výzvu v tíme nášho životného poistenia. :)

Budeš patriť do tímu „produkťákov“, ale i analytikov, ktorí ti na produkty prinesú iný pohľad a budeš kreovať nové nápady na vývoj nových alebo inováciu existujúcich produktov životného poistenia.

Svoje inovatívne myslenie využiješ v návrhoch dizajnu produktov, produktovej dokumentácie a vzhľadu obrazoviek v predajných aplikáciách. Neoddeliteľnou súčasťou každej zmluvy (nie len tej životnej) sú poistné podmienky, ktoré budeš tvoriť ty spolu s ostatnými kolegami v spoločnosti.

Prezentačné a komunikačné zručnosti sú nevyhnutné pre tento job, nakoľko budeš školiť všetky naše distribučné kanály. Tvojou pravidelnou aktivitou bude monitoring produktov konkurenčného prostredia a taktiež hľadanie inšpirácií v zahraničí. Zároveň budeš prispievať k tvorbe podkladov pre materskú spoločnosť, takže budeš potrebovať angličtinu minimálne na úrovni B2.

Na pravidelnej báze budeš komunikovať s našim obchodom, aby sme tak spolu vytvárali stále lepší produkt a posúvali náš produkt a služby dopredu. Ak ťa zaujala naša ponuka daj nám o sebe vedieť a radi sa s tebou bližšie porozprávame s kolegom Peťom online cez Teams. :)

Ak sa staneš našim kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

1 400 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od skúseností kandidáta, minimálne však 1400 €/brutto.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis