Kariéra  /  Business partner pre sales

Business partner pre sales

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v salese , ale chcel by si tomu dať iný rozmer? Pridaj sa k nám a poď s nami pomáhať biznisu, ľudom a firme  - rásť!

Ako?

  • prepojením salesu s HR - hľadáme niekoho so sales backgroundom, kto má ambíciu byť partnerom v HR témach pre sales
  • podporovať sales v HR strategických oblastiach ako je recruiting, vzdelávanie, performance a pod.
  • podieľať sa na celkovej stratégii salesových tímov a to nielen z pohľadu obchodníka
  • budovaním  pevných vzťahov s manažérmi a zamestnancami pridelených tímov
  • pochopením potrieb a výziev businessu

U nás okrem“ business as usual“ budeš pracovať aj na rôznych HR a sales  strategických projektoch na lokálnej a regionálnej úrovni  (na HR-istu ťa upgradujeme)

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče Ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac
  • a veľa iného

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

  • proaktívny prístup k práci
  • ochota vždy pomôcť ľudom
  • "čuch" na správnych ľudí
  • skúsenosti zo salesu min. 2 roky
  • schopnosť vidieť veci v širších súvislostiach
  • tímový hráč
  • zmysel pre humor

1 700 EUR/mesiac1700 €/ mesiac/ brutto Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis