Kariéra  /  Produktový manažér - životné poistenie

Produktový manažér - životné poistenie

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa, ako vznikajú a „žijú“ produkty? Máš dosť nápadov a chuť si ich presadiť? Myslíš „Out of the box“ a vieš sa na vec pozrieť s nadhľadom? Máme pre Teba výzvu v tíme nášho životného poistenia. :)

Budeš patriť do tímu „produkťákov“, ale i analytikov, ktorí ti na produkty prinesú iný pohľad. Väčšinu svojho pracovného času budeš tráviť v office na Patrónke, kde budeš kreovať nové nápady  na vývoj nových alebo inováciu existujúcich produktov životného poistenia.

Svoje inovatívne myslenie využiješ v návrhoch dizajnu produktov a produktovej dokumentácie v predajných aplikáciách. Neoddeliteľnou súčasťou každej zmluvy (nie len tej životnej) sú poistné podmienky, ktoré budeš tvoriť ty spolu s ostatnými kolegami v spoločnosti.

Prezentačné a komunikačné zručnosti sú nevyhnutné pre tento job, nakoľko budeš školiť všetky naše distribučné kanály. Tvojou pravidelnou aktivitou bude monitoring produktov konkurenčného prostredia a taktiež hľadanie inšpirácií v zahraničí, kde budeš potrebovať angličtinu na úrovni B2.

Na pravidelnej báze budeš komunikovať s našim obchodom, aby sme tak spolu vytvárali stále lepší produkt a posúvali náš produkt a služby dopredu. Ak ťa zaujala naša ponuka daj nám o sebe vedieť a radi sa s tebou bližšie porozprávame s kolegom Peťom online cez Teams. :)

  • gastráče v hodnote 4,20 € máš bez doplatku,
  • ak chceš kartu Multisport, cvičíš len za 14 € za mesiac,
  • home office je u nás bežný,
  • dáme Ti 5 dní voľna naviac.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Mzdové podmienky (brutto)

1 400 EUR/mesiac*Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od skúseností kandidáta, minimálne však 1400 €/brutto.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Pozícia je obsadzovaná ako zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Adresa spoločnosti

Generali Poisťovňa, a. s.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Leviczká
E-mail: poslať životopis
ID: 3929515  Dátum zverejnenia: 26.6.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac