Kariéra  /  Vedúci / vedúca oddelenia taxácie a oceňovania životného poistenia

Vedúci / vedúca oddelenia taxácie a oceňovania životného poistenia

Miesto práce

Lamačská cesta, 841 04 Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste líder s tímovým duchom a skúsenosťami so správou životného poistenia? Slová taxácia a oceňovanie sú pre Vás známe pojmy? Považujete za Vaše silné stránky komunikačné, organizačné zručnosti a taktiež aj doťahovanie vecí do konca? Ak ste odpovedali ÁNO, môže byť pre Vás táto pozícia ideálnou príležitosťou.

Vašou úlohou bude:

  • zodpovednosť za výkon činností súvisiacich so správou a taxáciou poistných zmlúv životného poistenia
  • vedenie prideleného tímu zamestnancov a realizácia celkovej stratégie a činností oddelenia
  • zefektívňovanie a zlepšovanie pracovných procesov
  • pravidelné sledovanie úrovne dosiahnutých ukazovateľov stanovených pre jednotlivé činnosti oddelenia a ich reportovanie
  • riešenie neštandardných, zložitých a problematických situácií
  • pravidelná spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

  • skúsenosť so správou poistenia (min. 3 roky)
  • skúsenosť s riadením a koordináciou tímu, resp. ambícia byť tím-lídrom
  • schopnosť budovať pozitívne vzťahy, podporovať, povzbudzovať a motivovať pridelený tím
  • prezentácia, vyjednávanie a argumentácia na vysokej úrovni
  • angažovanosť, odolnosť voči stresu, analytické zručnosti
  • zručnosti v práci s MS Excel  - výhodou
  • znalosť anglického jazyka (základy) - výhodou

1 500 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta a bude sa pohybovať od 1 500 EUR brutto

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis