Kariéra  /  Oblastný riaditeľ pre okresné mesto Stara Ľubovňa, Kežmarok, Bardejov, Sabinov

Oblastný riaditeľ pre okresné mesto Stara Ľubovňa, Kežmarok, Bardejov, Sabinov

Miesto práce

Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej vlastnej obchodnej sieti hľadáme Manažéra, ktorého pracovnou náplňou bude:

  • Rozvoj zvereného regiónu OKRESNĚHO mesta ( Svidník, Stropkov, Bardejov, Stara Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce)
  • Budovanie a riadenie tímu obchodníkov pre predaj (aktívny výber a adaptácia, zaujímavé štartovacie odmeny pre začínajúcich obchodníkov)
  • Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu v oblasti poistenia (retail/SME/ hypo/investície)
  • Motivácia tímu , riadenie rozvoja obchodníkov a ich kariérneho rastu ( mesačné fixné odmeny podľa produkcie+ provízie+ kvartálne odmeny)

GARANCIA autonómnosti  v definovaných REGIÓNOV – 1 OKRES = 1 OBLASTNÝ RIADITEĽ

Pozícia je vhodná pre manažérov so skúsenosťami s riadením obchodných tímov (poisťovníctvo, bankovníctvo výhodou), manažérov s vlastnými tímami.

Pozícia je vhodná pre obchodníkov (poistenie, bankové produkty) ktorí majú záujem o rozvoj svojej kariéry na pozícií manažéra )

Odmeňovanie :

  • FIXNÝ plat po celú dobu kontraktu
  • Variabilne odmeny na základe obchodnej produkcie
  • Kvartálne odmeny za plnenie stanovených cieľov
  • Odmeny za Nábor a Rozvoj teamu v zverenej oblasť

  • Voľnosť a možnosť sebarealizácie
  • Flexibilný pracovný čas - tzn. práca kdekoľvek a kedykoľvek
  • Neobmedzené možnosti príjmu
  • Moderné digitálne prostredie
  • Kariéra vo vlastných rukách
  • Vzdelávanie a mentoring zabezpečený spoločnosťou
  • Komplexné portfólio produktov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • preukázateľné skúsenosti s predajom
  • skúsenosti s budovaním obchodného tímu
  • skúsenosti s adaptáciou a motiváciou obchodného tímu
  • silné pro-klientské nastavenie
  • orientácia na dosahovanie výsledkov, priebojnosť

Mzdové podmienky (brutto)

Od 1 500 EUR/mesiacdohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Havrilová
Tel.: +421905516376
E-mail: poslať životopis