Kariéra  /  Brigádnik - administratívna podpora pre Európsku cestovnú poisťovňu

Brigádnik - administratívna podpora pre Európsku cestovnú poisťovňu

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom/študentkou vysokej školy, ktorý/á chce voľný čas využiť na získavanie praxe v úspešnej poisťovni? Rád/rada komunikuješ a nebojíš sa telefonovať?

Tvojou náplňou práce bude telefonovanie klientom kvôli:
- zmene spôsobu platenia poistného,
- nastaveniu finančného účtu,
- nastaveniu elektronickej korešpondencie,
- a iná podpora úseku.

Týmto činnostiam bude predchádzať školenie k práci v prevádzkovom internom systéme na tieto témy:
- základné informácie o poistnej zmluve, inkasnom účte a platbách,
- spracovanie zmien, ktoré sa s klientom dohodnú - t. j. zmena spôsobu platenia, nastavenie finančného účtu a nastavenie elektronickej korešpondencie.

  • možnosť dlhodobej spolupráce
  • možnosť získať relevantnú prax už počas štúdia
  • rôzne akcie a teambuildingy
  • flexibilný pracovný čas - prispôsobíme sa Tvojmu rozvrhu :-)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

  • záujem o dlhodobú spoluprácu
  • možnosť odpracovať 20 hod/ týždeň
  • samostatnosť a zodpovednosť

Mzdové podmienky (brutto)

4,00 eur/hod.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Adresa spoločnosti

Generali Poisťovňa, a. s.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Oravcová
Tel.: +421258572277
E-mail: poslať životopis
ID: 3870366  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,00 eur/hod.