Kariéra  /  Online & CRM Špecialista

Online & CRM Špecialista

Miesto práce

Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš získať skúsenosti v oblasti online a CRM u jedného z lídrov v segmente poisťovníctva?

Máš už nejaké pracovné skúsenosti, ale uvedomuješ si, že máš ešte toho veľa pred sebou?

Zároveň váhaš, na ktorú z týchto oblastí sa chceš do budúcna zamerať?

 U nás sa naučíš oboje!

Hľadáme práve Teba, budúci talent v online marketingu a CRM!

Tvojou pracovnou náplňou bude:

v oblasti online:

  • copywriting predajných newsletterov a facebookových postov
  • práca s nástrojmi Google analytics, Google ads, Google data studio
  • participácia na strategickom plánovaní online predaja
  • prepájanie online a offline sveta zákazníkov
  • komunikácia s externými partnermi a obchodníkmi
  • prinášanie nových nápadov, inovácií zameraných na digitalizáciu a zefektívňovanie procesov v oblasti online predaja

v oblasti CRM:

  • podpora CRM manažérov v príprave obchodných kampaní
  • spolupodieľanie sa na vybraných strategických projektoch CRM
  • príprava reportingov, analýza dát potrebných na podporu jednotlivých projektov

Všetkému z vyššie uvedeného sa budeš venovať pod „krídlami“ top ľudí v tejto oblasti a zároveň nám pomôžeš s administratívnou podporou, a to konkrétne s:

  • zadávanie objednávok a koordinácia ich schvaľovania v internom systéme
  • pravidelná aktualizácia marketingového budgetu
  • aktualizácia databázy kontaktov
  • žrebovanie a kontaktovanie výhercov súťaží a posielanie výhier

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Koho hľadáme my?

  • Človeka, ktorý je zapálený pre oblasť online a CRM a má v nej už nejaké znalosti a skúsenosti
  • Kreatívne zmýšľajúceho člena tímu, ktorý sa vie na veci pozrieť z pohľadu klienta
  • Pozná prácu s Google analytics
  • Kolegu, ktorý sa nebojí rozprávať s ľuďmi (angličtina je veľkou výhodou)
  • A hlavne – vie používať zdravý sedliacky rozum

1300 Euro/mesiac* Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3788723  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 Euro/mesiac* Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.