Kariéra  /  Likvidátor poistných udalostí životného poistenia

Likvidátor poistných udalostí životného poistenia

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • likvidácia poistných udalostí životného poistenia
  • zabezpečenie zdravotnej dokumentácie pre likvidáciu poistných udalostí
  • tvorba rezerv na poistné udalosti
  • konzultácia poistných udalostí s posudkovým lekárom
  • každodenná administratíva a korešpondencia v oblasti likvidácie poistných udalostí
  • spracovanie sťažností klientov

    Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

    • gastráče ti platíme my
    • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
    • s home officom nemáme problém
    • dáme Ti  extra dni voľna naviac

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    vysokoškolské II. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    zdravotnícke vzdelanie

    Počet rokov praxe

    1

    • prax na pozícii Likvidátor PU životného poistenia je výhodou, nie podmienkou
    • znalosť MS Office na pokročilej úrovni
    • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita a adaptabilita

    1000 Euro/mesiac* Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

    My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
    Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3787940  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 Euro/mesiac* Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.