Kariéra  /  Underwriter poistenia podnikateľov

Underwriter poistenia podnikateľov

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia nevyžaduje cestovanie,kandidát môže robiť  z miesta svojho okolia.

V prípade, že sa zaujímate o prácu Underwritera poistenia podnikateľov, máte technické, ekonomické alebo právne vzdelanie, zmysel pre detail a doťahovanie vecí do konca, disponujete dobrými komunikačnými a vyjednávacími schopnosťami (komunikácia so sprostredkovateľmi), v tomto prípade môže byť táto pozícia ideálnou príležitosťou realizovať sa v oblastiach: - Posudzovanie a oceňovanie rizík v oblasti poistenia majetku a zodpovednosti. - Príprava a evidencia ponúk v závislosti od aktuálne pridelených právomocí. - Zodpovednosť za komplexnú agendu posudzovania rizík a poistných zmlúv v režime poistenia podnikateľov.

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac

Informácie o výberovom konaní

pozícia je zástup za materskú/rodičovskú dovolenku

Požiadavky na zamestnanca

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta s technickým, ekonomickým alebo právnym vzdelaním ,ideálne s ročnou praxou (napr. popri škole, ideálne v poisťovni) a s motiváciou učiť sa a chytiť sa tejto atraktívnej príležitosti.

 Očakávame:

  • logické myslenie
  • zodpovednosť a spoľahlivosť

  •  pozitívny prístup k práci

  • ochota učiť sa

Výška nástupnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, minimálne od 1100 EUR brutto.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3781126  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výška nástupnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, minimálne od 1100 EUR brutto.