Kariéra  /  Underwriter poistenia podnikateľov

Underwriter poistenia podnikateľov

Miesto práce

Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia nevyžaduje cestovanie,kandidát môže robiť  z miesta svojho okolia.

V prípade, že sa zaujímate o prácu Underwritera poistenia podnikateľov, máte technické, ekonomické alebo právne vzdelanie, zmysel pre detail a doťahovanie vecí do konca, disponujete dobrými komunikačnými a vyjednávacími schopnosťami (komunikácia so sprostredkovateľmi), v tomto prípade môže byť táto pozícia ideálnou príležitosťou realizovať sa v oblastiach: - Posudzovanie a oceňovanie rizík v oblasti poistenia majetku a zodpovednosti. - Príprava a evidencia ponúk v závislosti od aktuálne pridelených právomocí. - Zodpovednosť za komplexnú agendu posudzovania rizík a poistných zmlúv v režime poistenia podnikateľov.

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta s technickým, ekonomickým alebo právnym vzdelaním ,ideálne s ročnou praxou (napr. popri škole, ideálne v poisťovni) a s motiváciou učiť sa a chytiť sa tejto atraktívnej príležitosti.

 Očakávame:

  • logické myslenie
  • zodpovednosť a spoľahlivosť

  •  pozitívny prístup k práci

  • ochota učiť sa

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Výška nástupnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, minimálne od 1100 EUR brutto.

Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Našim zmyslom je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme.
O našich klientov a zamestnancov sa na Slovensku staráme už 22 rokov. Snažíme sa nájsť pre nich najoptimálnejšie riešenie v oblasti životného aj neživotného poistenia. Máme schopnosť nachádzať jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov. Do všetkého, čo robíme, dávame energiu a nadšenie. Sme silne motivovaní dosahovať ciele. Ciele sú pre nás výzvou, pred ktorou sa nezastavujeme.
Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Snažíme sa byť prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva a zároveň staviame na profesionalite a odbornosti našich zamestnancov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Informácie o výberovom konaní

pozícia je zástup za materskú/rodičovskú dovolenku

Adresa spoločnosti

Generali Poisťovňa, a. s.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Fabušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3781126   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Výška nástupnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, minimálne od 1100 EUR brutto.