Kariéra  /  Produktový manažér - neživot/retail

Produktový manažér - neživot/retail

Miesto práce

Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa, ako vznikajú a „žijú“ produkty? Máš dosť nápadov a chuť si ich presadiť? Vieš sa na vec pozrieť s nadhľadom?

Tvoja náplň práce bude:

  • Vývoj nových a inovácia existujúcich poistných produktov;
  •  Tvorba metodiky poistných produktov
  • Administratívne činnosti súvisiace s vývojom nových a inováciou existujúcich poistných produktov;
  •   Monitoring poistných produktov počas ich životného cyklu;
  •  Monitoring konkurenčného prostredia;
  •  Riešenie neštandardných požiadaviek obchodu

Ak sa staneš naším kolegom/kolegyňou, tak:

  • gastráče ti platíme my
  • ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti prispejeme
  • s home officom nemáme problém
  • dáme Ti  extra dni voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Inovatívny prístup
  • pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou
  •  Ochota prebrať zodpovednosť • Chuť učiť sa nové veci a zapájať sa do projektov (aj medzinárodných)
  • Asertívne vystupovanie
  • Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
  • Anglický jazyk - pokročilý (schopnosť komunikovať písomne aj priamo)
  • Analytické zručnosti
  •  Bezúhonnosť

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Výška nástupnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, minimálne od 1300 EUR brutto.

Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Našim zmyslom je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme.
O našich klientov a zamestnancov sa na Slovensku staráme už 22 rokov. Snažíme sa nájsť pre nich najoptimálnejšie riešenie v oblasti životného aj neživotného poistenia. Máme schopnosť nachádzať jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov. Do všetkého, čo robíme, dávame energiu a nadšenie. Sme silne motivovaní dosahovať ciele. Ciele sú pre nás výzvou, pred ktorou sa nezastavujeme.
Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Snažíme sa byť prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva a zároveň staviame na profesionalite a odbornosti našich zamestnancov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Adresa spoločnosti

Generali Poisťovňa, a. s.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Fabušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3781086   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Výška nástupnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností vybraného kandidáta, minimálne od 1300 EUR brutto.