Kariéra  /  Operátor kontaktného centra z pohodlia domova

Operátor kontaktného centra z pohodlia domova

Miesto práce

Práca z domu

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nášmu tímu a svoju kariéru môžeš začať na kontaktnom centre v Generali!

Buď prvý, kto poskytuje pomoc našim klientom presné a správne informácie týkajúce sa produktov a služieb, ktoré ponúkame. V rámci adaptačného obdobia Ťa naučíme všetko o našich produktoch.

Tvojou každodennou úlohou budú nasledovné aktivity:

  •  prijímať prichádzajúce hovory od našich klientov,
  •  poskytovať profesionálny servis a odborné poradenstvo po telefóne,
  •  navrhovať optimálne riešenia k spokojnosti klientov a ponúkať im produkt šitý na mieru,
  •  spracovávať bežnú administratívu.

Nezabúdaj, že telefónom cesta iba začína, pokračovanie kariéry záleží na tvojej šikovnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia, Generali Akadémia,
  • gastrolístky v hodnote 4,20 € - plne preplatené zamestnávateľom,
  • dni pracovného voľna naviac,
  • zvýhodnené produkty Generali poisťovne a VÚB banky,
  • Multisport karta – s príspevkom zamestnanca – viac informácií nájdeš tu: https://multi-sport.sk/

  • podmienka  na prácu z domu - pevný internet, minimálne 10 Mbit/s,
  • ochota prísť na pohovor do Bratislavy a zaúčanie sa v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • predošlá prax a skúsenosť s poisťovníctvom je výhodou,
  •  ochota komunikovať,
  •  empatia, proklientský prístup,
  •  ochota pracovať na zmeny (len pracovné dni v čase od 8:00 do 18:00, pracovný čas 8¼ hod.).

Mzdové podmienky (brutto)

800 Euro / mesiac + variabilná zložka + provízie

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3716719  Dátum zverejnenia: 15.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 Euro / mesiac + variabilná zložka + provízie