Kariéra  /  Digitálny guru inovatívnych projektov / Bussiness analytik

Digitálny guru inovatívnych projektov / Bussiness analytik

Miesto práce

Bratislava IV

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Začíname robiť veci inak. Skúmame, inovujeme, digitalizujeme. Ponúkame Ti možnosť stáť sa súčasťou spoločnosti, ktorá sa netrápi starým kódom a začína robiť veci podľa vlastných predstáv.

Poď nám pomôcť tlmočiť požiadavky biznisu do IT jazyka a opačne. Komunikuj s vývojovým tímom pri navrhovaní a implementácii digitálnych inovácií. Odhaduj čas nových implementácií. Buď pri zrode niečoho veľkého. Pridaj ruku k dielu a pracuj s nami na rozných zaujímavých inovatívnych digi projektoch.

Každý tvoj návrh na zjednodušenie a zlepšenie je vítaný.

  • Intenzívna komunikácia so vzťahovými manažérmi a hľadanie možnosti na zlepšenie, digitalizovanie obchodu
  • Plánovanie, riadenie a koordinovanie zverených projektov – zameraných na podporu obchodu
  • Komunikácia s internými i externými obchodnými partnermi ohľadne prepájania IT
  • Kooperácia pri rozvoji interných IT systémov
  • Monitorovanie trhu v oblasti on-line riešení a digitalizácie obchodu
  • Koordinácia webservisov a API technológií
  • Príprava prezentácií a obchodných analýz

  • práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
  • možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
  •  odborné a soft skills školenia
  •  Generali Akadémia
  • rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo - pružný pracovný čas
  •  dni pracovného voľna naviac
  •  zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
  • zvýhodnené produkty Generali poisťovne VÚB banky - firemné akcie pre zamestnancov

*Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - vítané

  • Priateľský vzťah k IT a online prostrediu
  • English is easy for you
  • Myslenie out of the box

Mzdové podmienky (brutto)

1700 Eur/Brutto*

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3563285  Dátum zverejnenia: 19.12.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 Eur/Brutto*