Kariéra  /  Senior Executive Assistant to CEO

Senior Executive Assistant to CEO

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si chodiaci plánovací kalendár a výborný organizátor? Vieš zároveň všetko naplánované flexibilne preplánovať?

Daily communication in English is no problem for you?

Zachováš si chladnú hlavu aj v nečakaných situáciách?

Si precízna, proaktívna, detailistka a máš rada svoju prácu?

 Tak hľadáme práve Teba!

 Staň sa pravou rukou pre nášho CEO a podporou pre našich členov predstavenstva.  Za našim efektívne fungujúcim CEO stojí vždy výkonná asistentka. J

Tvojou náplňou práce bude:

Dennodenná podpora nadriadeného vrátane:

  • denno-denná podpora CEO, support pre členov boardu  a spolupráca s ich asistentkami
  • zodpovednosť za kalendár CEO a detailné plánovanie a organizovanie pracovných stretnutí, výjazdových porád, workshopov, eventov, telekonferencií, roadshows, zahraničných stretnutí a pod.
  • organizačné zabezpečenie stretnutí (občerstvenie, rezervácia ubytovania a parkovania, organizácia transferov, organizácia programu a príprava podkladov pre CEO)
  • plánovanie kľúčových pravidelných stretnutí boardu – porady vedenia a predstavenstva, rezortné porady, stretnutia na pravidelnej báze a iné mesačné review
  • príprava prezentácií a reportov v anglickom jazyku
  • účasť na poradách, príprava programu, vyhotovenie zápisov z porád, kontrola úloh a termínov vyplývajúcich z porád
  • zabezpečovania služobných ciest (cestovné príkazy, vyúčtovania, letenky, transfer, ubytovanie, podklady na stretnutie atď.)
  • starostlivosť o kanceláriu GR
  • „point of contact“ pre ostatných manažérov a zamestnancov – spravovanie požiadaviek a prioritizácia úloh
  • organizovanie workshopov a vzdelávanie asistentiek v rámci firmy

Administratívne činnosti:

  • riešenie prichádzajúcich e-mailov, telefonická a e-mailová komunikácia, objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia, vyúčtovanie pokladne a platobnej karty, pošta, rezervácia parkovania, tlač a zväzovanie dokumentov, atď.
  • zadávanie objednávok a faktúr do systému (sledovanie termínov – splatnosť faktúr)

Správa recepcie:

  • zodpovednosť za správne fungovanie recepcie na 14. poschodí (asistent recepcie + 2 brigádnici), koordinácia šoféra CEO a predstavenstva (organizácia prepravy)

  • práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
  • možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia
  • Generali Akadémia
  • rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo
  • pružný pracovný čas
  • dni pracovného voľna naviac
  • rehabilitačné a regeneračné služby
  • zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
  • zvýhodnené produkty Generali poisťovňe VÚB banky
  • firemné akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Profesionálna komunikácia a reprezentatívne vystupovanie
  • Zodpovednosť, proaktivita a logické myslenie
  • Skúsenosti na podobnej pozícii – min. 3 roky
  • Vysoká miera angažovanosti a pozitívny prístup k práci
  • Efektívny time-management
  • Vysoká diskrétnosť a empatia
  • Flexibilita a schopnosť vždy nájsť riešenie
  • Angličtina slovom a písmom; znalosť nemčiny alebo taliančiny vítaná

Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta. Minimálne od 1500 EUR brutto.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3508984  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta. Minimálne od 1500 EUR brutto.