Kariéra  /  Odborný referent správy správy životného poistenia

Odborný referent správy správy životného poistenia

Miesto práce

Bratislava IV

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 Euro/mesiac*

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  •  vykonávanie poistno-technickej kontroly návrhov a poistných zmlúv podľa platných predpisov pre prijatie rizika do poistenia,
  • spracovanie spätných dotazov, pripomienok a lekárskych dotazníkov,
  • oceňovanie a šetrenie zdravotného stavu poisteného,
  • konzultácia so zmluvným lekárom,
  • aktívna participácia na tvorbe procesov,
  • spolupráca s príslušnými oddeleniami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Požadovaná prax

1

  • vzdelanie v oblasti zdravotníctva - podmienkou
  • prax v zdravotníctve alebo v poisťovníctve veľkou výhodou,
  • flexibilita a ochota učiť sa nové veci v rámci spoločnosti,
  • schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne.

Patríme do prvej trojky najsilnejších poisťovní na slovenskom trhu. Našim zmyslom je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme.
O našich klientov a zamestnancov sa na Slovensku staráme už 22 rokov. Snažíme sa nájsť pre nich najoptimálnejšie riešenie v oblasti životného aj neživotného poistenia. Máme schopnosť nachádzať jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov. Do všetkého, čo robíme, dávame energiu a nadšenie. Sme silne motivovaní dosahovať ciele. Ciele sú pre nás výzvou, pred ktorou sa nezastavujeme.
Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Snažíme sa byť prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva a zároveň staviame na profesionalite a odbornosti našich zamestnancov.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

*Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta.

Adresa spoločnosti

Generali Poisťovňa, a. s.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava
ID: 3418279   Dátum zverejnenia: 12.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 Euro/mesiac*