Kariéra  /  Informatik

Informatik

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa, podpora a testovanie internetového predajného portálu • Správa a podpora užívateľov z obchodnej siete • Správa operátorov a oprávnení a revízia • Správa požiadavkového systému helpdesk • Správa platobnej brány • Import a správa dát • Zabezpečenie bezporuchového chodu poistno-technického systému(IS), • Dohľad nad funkčnosťou zverených aplikácií • Správa, zmeny, úpravy, dopĺňanie jednotlivých číselníkov pre IS • Príprava metodických pokynov a procesov

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu - možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia - Generali Akadémia - rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo - pružný pracovný čas - dni pracovného voľna naviac - rehabilitačné a regeneračné služby - zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností - zvýhodnené produkty Generali poisťovne VÚB banky - firemné akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Základy
HTML - Základy

Počet rokov praxe

2

Znalosti: Počítačové znalosti - používateľ Microsoft Office – pokročilý Orientácia v základoch skriptovania (Javascript, prípadne Visual Basic) Základy HTML, CSS Osobnostné predpoklady a zručnosti: orientácia na detail a čísla analytické myslenie chuť učiť sa nové veci proaktivita, aktívne zapájanie sa do úloh príjemné vystupovanie a orientácia na klienta

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3343389  Dátum zverejnenia: 23.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.