Kariéra  /  Technik (pre obhliadky škôd na majetku a motorových vozidlách)

Technik (pre obhliadky škôd na majetku a motorových vozidlách)

Miesto práce

Bratislavský kraj

Termín nástupu

01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie obhliadok, zápisov a dokumentácie PU na majetku a motorových vozidlách
- posudzovanie rozsahu a spôsobu poškodenia majetku/vozidla/v súvislosti s poistnou/škodovou udalosťou
- vykonávanie vstupných obhliadok do poistenia a kontrolných obhliadok po opravách
- komunikácia s klientmi, s likvidátormi PU v spoločnosti
- vybavovanie korešpondencie, dožiadaní
- návrh opatrení a riešení komplexných problémov vyplývajúcich zo špecifických poistných udalostí
- kalkulácia nákladov na opravu

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť
- pružný pracovný čas
- dni pracovného voľna naviac
- bezplatné vstupy do športových centier
- rehabilitačné a regeneračné služby
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností
- zvýhodnené produkty VÚB banky

Všetkých kandidátov prosíme zasielať nám štruktúrovaný životopis s rozpísanými pracovnými skúsenosťami (náplňou práce) v slovenskom jazyku výhradne len prostredníctvom našej stránky alebo profesie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického, stavebného alebo dopravného smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-znalosť konštrukcie stavieb a technológie opráv, konštrukcie motorových vozidiel a opráv
- prax v poisťovníctve v oblasti vykonávania obhliadok majetku prípadne MV - veľkou výhodou
- schopnosť samostatne jednať, prijímať rozhodnutia
- dobré komunikačné schopnosti
- analytické myslenie
- dôslednosť, bezúhonnosť
- schopnosť rýchlej adaptácie, flexibilita, odolnosť voči stresu
- flexibilita

Mzdové podmienky (brutto)

Dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3329285  Dátum zverejnenia: 7.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou