Kariéra  /  HR Partner

HR Partner

Miesto práce

Lamačská cesta 3/A, Bratislava

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Generali venuje HR témam solídne množstvo priestoru, času, energie a prostriedkov.
Do tímu business partnerov preto potrebujeme niekoho, kto nám to pomôže využiť naplno.
Vaše zodpovednosti budú zamerané hlavne na budovanie pevných vzťahov s manažérmi a zamestnancami vybraných oddelení (hlavne obchodné oddelenia), práca s talentami a hlavne vyhľadávanie najvhodnejších kandidátov pre náš business.

Čo Vás čaká:
- Byť partnerom v situáciách vyžadujúcich HR podporu
- Byť partnerom pri vyhľadávaní, identifikovaní a rozvoji talentov
- Navrhovať riešenia, ktoré dopomôžu vytvárať moderné a kvalitné miesto pre prácu a tým, pomôžete udržať talentovaných a šikovných zamestnancov „na palube“.
- Byť súčasťou zaujímavých HR projektov, ktoré realizujeme alebo plánujeme na lokálnej a regionálnej úrovni
- a iné ďalšie aktivity .-)

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu,
- možnosť vzdelávať sa a odborne rásť,
- home office
- pružný pracovný čas,
- dni pracovného voľna navyše,
- bezplatné vstupy do športových centier,
- zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností,
- zvýhodnené produkty VÚB banky a Generali

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Na túto pozíciu hľadáme kombináciu týchto kompetencií a zručností:

• minimálne 2-3 roky skúseností na pozícii Recruiter, HR Generalist alebo HR business partner
•výhodou sú HR skúsenosti v sales oblasti/ retail
• dobrá orientácia v oblasti pracovného práva
• silný time management a schopnosť zvládať viac úloh naraz
• vynikajúce komunikačné schopnosti, proaktivita a široký rozhľad
• ochota cestovať hlavne v rámci SR, tzn. aktívny vodič
• tímový hráč
• výhodou sú skúsenosti s riadením projektov a ich doťahovaním do konca

Tešíme sa na VÁS! :-)

Mzdové podmienky (brutto)

Dohodou

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 2871932  Dátum zverejnenia: 28.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou