Kariéra  /  Produktový manažér

Produktový manažér

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa, ako vznikajú produkty? Máš dosť nápadov a chuť si ich presadiť? Myslíš „Out of the box“ a vieš sa na vec pozrieť s nadhľadom?Máme pre Teba výzvu v našom tíme poistenia motorových vozidiel.

Budeš patriť do tímu kolegov, ktorí ti na produkty prinesú iný pohľad.

Tvojou úlohou bude:

  • Kreovať nové nápady na vývoj nových alebo inováciu existujúcich produktov k motorovým vozidlám,
  • tvoriť poistné podmienky spolu s ostatnými kolegami v spoločnosti v súlade s platnou legislatívou a smernicami Generali,
  • podieľať sa na návrhoch dizajnu produktov, produktovej dokumentácie a vzhľadu obrazoviek v predajných aplikáciách,
  • vypracovávanie zadaní pre IT dodávateľov na zabezpečenie produktových zmien v aplikáciách či v prevádzkovom systéme,
  • pomáhať jednotlivým distribučným kanálom v ich nezvyčajných otázkach a riešenie neštandardných obchodných prípadov,
  •  monitoring produktov konkurenčného prostredia a taktiež hľadanie inšpirácií v zahraničí,
  •  prispievať k tvorbe podkladov pre materskú spoločnosť,
  • na pravidelnej báze budeš komunikovať s našim obchodom a analytikmi.

  • Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče - v hodnote 7,30 € Ti gastráče platíme my.
  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá, preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali, ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať, môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali, alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • A veľa iného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

  • Všeobecný prehľad o motorových vozidlách, sledovanie noviniek, vývoj elektromobility a pod.,
  • aktívna znalosť anglického jazyka úroveň B1,
  • skúsenosti na podobnej pozícii,
  • skúsenosti s realizáciou projektov,
  • inovatívne myslenie, ktoré využiješ v návrhoch dizajnu produktov,
  • výborné prezentačné a komunikačné zručnosti,
  • si tímový hráč,
  • zodpovednosť, proaktivita.

Od 1 900 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta a bude sa pohybovať min. od 1900 Eur/brutto. A to nie je všetko k pozícií prislúchajú aj polročné odmeny, ktorých výška závisí od plnenia cieľov.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Piňková
E-mail: poslať životopis