Kariéra  /  Klientský pracovník / Úverový špecialista - Prešov

Klientský pracovník / Úverový špecialista - Prešov

Prešovský kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný konzultant Generali

 Pôsobíme na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov

Sme trendsetterom vo svete poisťovníctva

Sme TOP poisťovňa v oblasti digitalizácie a inovácií

Filozofia celoživotného partnerstva je pre nás základným princípom nielen vo vzťahu ku klientom ale aj vo vzťahu k našim kolegom

Radi sa o vás dozvieme viac!

 Ste skúsený obchodník, ktorý za svoj výkon nedostáva adekvátnu odmenu?

Ste bankár, ktorý už má plné zuby nekonečnej pracovnej doby a slabej výplaty?

Hľadáte nové výzvy?

Pridajte sa do tímu najinovatívnejšej poisťovne na trhu a vybudujte si úspešnú kariéru v Generali.

Prečo pracovať práve u nás?

Štartovacie či tímové odmeny, výkonnostné či kvartálne príplatky

Dodatočná finančná podpora prvým rokom u nás nekončí

Systém odmeňovania je u nás transparentný a vysoko motivačný

Platový strop u nás neexistuje

Naše vzdelávanie ja na špičkovej úrovni a navyše je zadarmo

Podporujeme ďalší rozvoj vašich odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov

Kariérny rast je automatický na základe výsledkov

Súťaže, obchodné výzvy či pravidelná motivácia sú prirodzenou súčasťou pozície

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?

Naučíme vás:

predávať online, kde sú dnes už všetci

budovať celoživotné obchodné partnerstvá s klientmi

získavať nových klientov

spravovať vlastné portfólio klientov

monitorovať finančnú situáciu klientov

navrhovať vhodné riešenia pre klientov

zabezpečovať rozvoj a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi

byť odborníkom vo finančnej sfére

Čo pre túto prácu potrebujete?

 Mať chuť komunikovať s ľuďmi telefonicky, osobne, online

Chuť učiť sa a nebáť sa prichádzať s novými nápadmi

Orientáciu na dosahovanie výsledkov, priebojnosť, vytrvalosť

Záujem pracovať na sebe, prekonávať výzvy, kariérne sa posúvať

Silné pro-klientske nastavenie

Schopnosť rozmýšľať proaktívne v prospech klienta a hľadať preň najlepšie riešenia

VŠ vzdelanie /SŠ s maturitou (min. 2 roky poisťovacia/banková prax výhodou)

Orientácia v poisťovacích /finančných produktoch (výhodou)

Nadštandardný príjem

Flexibilný čas, dostatok času na koníčky a rodinu

Bezplatné vzdelávanie

Podporu od manažéra, mentora a skvelého trénera priamo na pobočke

Podpora  databázou klientov

Plne vybavené zázemie na pobočke (digitálne prostredie), ale ani práca z domu u nás nie je problém

Staneš sa členom rodiny Generali – budeš mať príležitosť vyniknúť v súťažiach pre nováčikov, ale aj sa zabaviť na športových akciách a teambuildingoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa

1 200 EUR/mesiacZákladná sa môže hýbať okolo 1200 eur, pričom horná výška príjmu nie je obmedzená

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Havrilová
Tel.: +421905516376
E-mail: poslať životopis