Kariéra  /  Obchodný konzultant BB, BR, BS, DT, ZV, ZH, ZC, RS, LC, VK

Obchodný konzultant BB, BR, BS, DT, ZV, ZH, ZC, RS, LC, VK

Banskobystrický kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Si skúsený obchodník, ktorý za svoj výkon nedostáva adekvátnu odmenu?
  • Si bankár, ktorý už má plné zuby nekonečnej pracovnej doby a slabej výplaty?
  • Alebo ťa baví komunikácia s klientami a hľadáš nové výzvy?

Pridaj sa do tímu najinovatívnejšej poisťovne na trhu a vybuduj si úspešnú kariéru v Generali.

Prečo sa ti práca u nás bude páčiť?

U nás sme sprievodcami a poradcami pre klientov po celý ich život. Pomáhame im v tých najdôležitejších momentoch ich života.

Pri starostlivosti o klienta ti budú pomáhať moderné technológie.

Budeš pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení tvoju prácu navyše.

  • Nadštandardný príjem
  • Flexibilný čas, dostatok času na koníčky a rodinu
  • Bezplatné vzdelávanie
  • Podporu od manažéra, mentora a skvelého trénera priamo v teréne
  • Podpora aj s databázou klientov
  • Plne vybavené zázemie na pobočke (digitálne prostredie) ale ani práca z domu u nás nie je problém
  • Staneš sa členom rodiny Generali – budeš mať príležitosť vyniknúť v súťažiach pre nováčikov, ale aj sa zabaviť na športových akciách a teambuildingoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

1 500 EUR/mesiac1 500 EUR/mesiac horná výška príjmu nie je obmedzená

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Hatvanger
E-mail: poslať životopis