Kariéra  /  ​Staň sa súčasťou najinovatívnejšej poisťovne na trhu

​Staň sa súčasťou najinovatívnejšej poisťovne na trhu

Miesto práce

Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Máme najprepracovanejšiu adaptáciu na slovenskom trhu.
  • Chrbát Ti nekryjú dominantní manažéri, ale obetaví lídri.
  • V tvojej práci Ti pomôže okrem tvojho manažéra aj osobný mentor.
  • K tvojmu odbornému rozvoju ti budú k dispozícii naši úžasní lektori/tréneri.
  • Veríme, že najlepšie výsledky podávajú tí najspokojnejší, a preto ti naservírujeme tie najlepšie podmienky na spoluprácu.

Čo pre to musíš urobiť ty?

  • Pošli nám svoj životopis.
  • Pokiaľ si vlastníkom maturitného vysvedčenia a nemáš žiadnych kostlivcov v skrini (čistý trestný register, exekúcie), veľmi rýchlo sa s Tebou spojíme.
  • Príď sa s nami aj pri dobrej káve porozprávať, o čom to u nás je.

Ak si podáme ruky, môžeš od nás dostať:

  • Adaptačnú podporu vo výške až 26.400.- €  počas prvých 3 rokoch + provízie
  • Prideleného mentora, ktorý ti pomôže preniknúť do vôd obchodu a všetkých našich produktov.
  • Po dohode s manažérom nastavenie toho, kedy a kde budeš pracovať.
  • Naše know-how, ktoré si poctivo budujeme už desiatky rokov.
  • Odborné vzdelanie, skúšky, ktoré ti už nikto nevezme.
  • Skvelé súťaže – ak si súťaživý si na správnom mieste – cestujeme do atraktívnych zahraničných destinácii a  vynikajúcich hotelov.
  • Podporujeme „digital visibility“ na sociálnych sieťach a ak si „positive“, potom môžeš získať od zriadenia profesionálneho profilu, cez školenia až po unikátny obsah.
  • Navyše môžeš mať vlastný webový profil cez ktorý si klient môže pohodlne uzatvoriť produkt alebo dohodnúť stretnutie, je to unikátne na trhu.
  • Podporíme Tvoju prácu klientskou databázou a na mieru šitými kampaňami.

Nie je toho málo. A to ako benefitov, tak práce. Rovnako ako sa u nás poriadne maká, tak si u nás užiješ veľa zábavy, rozmaznávania a podpory.

Tešíme sa na teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

1 200 EUR/mesiacZákladná mzda sa môže hýbať okolo 1200 eur, pričom horná výška príjmu nie je obmedzená.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Šándorová
E-mail: poslať životopis