Kariéra  /  Klientský pracovník / Úverový špecialista

Klientský pracovník / Úverový špecialista

Miesto práce

Šaľa, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Si skúsený obchodník, ktorý za svoj výkon nedostáva adekvátnu odmenu?
  • Si bankár, ktorý už má plné zuby nekonečnej pracovnej doby a slabej výplaty?
  • Alebo ťa baví komunikácia s klientami a hľadáš nové výzvy?

Pridaj sa do tímu najinovatívnejšej poisťovne na trhu a vybuduj si úspešnú kariéru v Generali.

Prečo sa ti práca u nás bude páčiť?

U nás sme sprievodcami a poradcami pre klientov po celý ich život. Pomáhame im v tých najdôležitejších momentoch ich života.

Pri starostlivosti o klienta ti budú pomáhať moderné technológie.

Budeš pracovať pre spoločnosť, ktorá ocení tvoju prácu navyše.

V prípade otázok neváhaj kontaktovať:

Ing. Martina Rendeková, t. č. 0908 513 735

  • Nadštandardný príjem
  • Flexibilný čas, dostatok času na koníčky a rodinu
  • Bezplatné vzdelávanie
  • Podporu od manažéra, mentora a skvelého trénera priamo v teréne
  • Podpora aj databázou klientov
  • Plne vybavené zázemie na pobočke (digitálne prostredie) ale ani práca z domu u nás nie je problém
  • Staneš sa členom rodiny Generali - budeš mať príležitosť vyniknúť v súťažiach pre nováčikov, ale aj sa zabaviť na športových akciách a teambuildingoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa

1 200 EUR/mesiacZákladná mzda sa môže hýbať okolo 1200 eur, pričom horná výška príjmu nie je obmedzená.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Šándorová
E-mail: poslať životopis