Kariéra  /  Likvidátor/ka poistných udalostí - Životného poistenia

Likvidátor/ka poistných udalostí - Životného poistenia

Lamačská cesta 3/A, Bratislava, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je ti svet zdravotníctva blízky pošli nám svoje CV a staň sa likvidátorom/likvidátorkou poistných udalostí životného poistenia :)

Tvojou úlohou bude:

  • likvidácia poistných udalostí životného poistenia,
  • tvorba rezerv na poistné udalosti,
  • zabezpečenie zdravotnej dokumentácie pre likvidáciu poistných udalostí,
  • konzultácia poistných udalostí s posudkovými lekármi,
  • každodenná administratíva a korešpondencia v oblasti likvidácie poistných udalostí,
  • komunikácia s klientmi.

  • Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče - v hodnote 6 € Ti gastráče platíme my.
  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • A veľa iného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • prax na pozícii obdobnej pracovnej pozícií výhodou,
  • vzdelanie v oblasti zdravotníctva výhodou,
  • znalosť MS Office na pokročilej úrovni,
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
  • aktívny prístup k práci.

1 200 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta a bude sa pohybovať od 1200 Eur/brutto. A to nie je všetko k pozícií prislúchajú aj kvartálne odmeny, ktorých výška závisí od plnenia cieľov.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Fojtíková
E-mail: poslať životopis