Kariéra  /  DWH/BI Špecialista

DWH/BI Špecialista

Lamačská cesta 3/A, Bratislava, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inovácie a digitalizácia sú u nás na 1. mieste. Náš významný projekt je realizovaný na globálnej úrovni a vyžaduje si zabezpečenie kvality jeho dát a reportingu.

Pridaj sa k nášmu DWH tímu a budeš súčasťou projektu pre riešenie spracovania dát účtovného štandardu IFRS 17 do dátového skladu.

Aké úlohy ťa čakajú?

  • zber a analýza biznis požiadaviek (spolupráca s biznis používateľmi), návrh riešení a tvorba špecifikácii,
  • spolupráca pri vývoji, testovaní a implementácii nového softvéru s internými tímami aj externými partnermi,
  • zabezpečenie kvality a integrity spracovávaných dát,
  • zabezpečenie dátových analýz a reportingu pre biznis útvary,
  • správa a ďalší rozvoj procesov a dát spracovávaných v dátovom sklade.

  • Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče - v hodnote 6 € Ti gastráče platíme my.
  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • A veľa iného

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Čo od teba očakávame?

  • VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru,
  • znalosť koncepcie DWH/BI systémov a jazyka SQL v prostredí MS SQL Server,
  • znalosť platformy IBM COGNOS / Power BI / Informix výhodou,
  • znalosť anglického jazyk a na úrovni B2,
  • tímový hráč, analytické myslenie,
  • flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť,
  • dobré prezentačné a komunikačné zručnosti.

2 000 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta a bude sa pohybovať od 2000 Eur/brutto. A to nie je všetko k pozícií prislúchajú aj polročné odmeny, ktorých výška závisí od plnenia cieľov.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Fojtíková
E-mail: poslať životopis