Kariéra  /  Mobilný Technik

Mobilný Technik

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o svet automobilov a vyznáš sa v tejto problematike?

Ak si odpovedal/a áno pošli nám tvoj životopis a staň sa Mobilným Technikom pre obhliadky škôd na motorových vozidlách a majetku.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

  • vykonávanie obhliadok, zápisov a dokumentácie poistných udalostí na majetku a motorových vozidlách,
  • posudzovanie rozsahu a spôsobu poškodenia majetku/vozidla v súvislosti s poistnou/škodovou udalosťou,
  • vykonávanie vstupných obhliadok do poistenia a kontrolných obhliadok po opravách,
  • komunikácia s klientmi, s likvidátormi poistných udalostí v spoločnosti,
  • vybavovanie korešpondencie a dožiadaní,
  • návrh opatrení a riešení komplexných problémov vyplývajúcich zo špecifických poistných udalostí,
  • kalkulácia nákladov na opravu.

  • Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče - v hodnote 6 € Ti gastráče platíme my.
  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • A veľa iného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebného, technického,  alebo dopravného smeru

  • aktívny vodič,
  • znalosť konštrukcie motorových vozidiel a opráv, konštrukcie stavieb a technológie opráv,
  • prax v poisťovníctve v oblasti vykonávania obhliadok motorových vozidiel prípadne majetku veľkou výhodou,
  • schopnosť samostatne jednať,
  • dobré komunikačné schopnosti,
  • analytické myslenie,
  • dôslednosť, bezúhonnosť,
  • schopnosť rýchlej adaptácie, flexibilita, odolnosť voči stresu.

    1 300 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta a bude sa pohybovať 1 300 Eur/brutto. A to nie je všetko k pozícií prislúchajú aj mesačné odmeny, ktorých výška závisí od plnenia cieľov.

    My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
    Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

    Počet zamestnancov

    500-999 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Monika Fojtíková
    E-mail: poslať životopis