Kariéra  /  Klientský pracovník / Úverový špecialista

Klientský pracovník / Úverový špecialista

Miesto práce

Šaľa, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

ASAP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Či už ste skúsený profesionál s dlhoročnými skúsenosťami alebo nováčik vo finančnom svete, máme pre Vás miesto, ktoré ponúka:

  • Kombináciu práce na pobočke a homeoffice
  • Zladenie starostlivosti o deti a pracovných povinností
  • Víziu trojdňového víkendu a nadštandardného príjmu
  • Možnosť každý mesiac si ovplyvniť výšku svojej odmeny
  • U nás v Generali DRŽÍME SLOVO

Aktuálne obsadzujeme pozíciu KLIENTSKEHO PRACOVNÍKA na pobočke Generali poisťovne a.s. v Šali.

Hľadáme do nášho kolektívu kolegu/kolegyňu so zodpovedným prístupom k práci, proaktívnym prístupom k obchodu, silnou orientáciou na klienta.

Pre viac info kontaktujte: Ing. Martina Rendeková, t.č. 0908 513 735,

E-mail: [email protected]

  • nadštandardné odmeny
  • kariérny rast
  • bezplatné vzdelávanie
  • motivačné súťaže
  • flexibilný pracovný čas
  • benefity pre mamičky
  • práca v moderných kancelárskych priestoroch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské
vysokoškolské II. stupňa

1 200 EUR/mesiacZákladná mzda sa môže hýbať okolo 1200 eur, pričom horná výška príjmu nie je obmedzená.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Šándorová
E-mail: poslať životopis