Kariéra  /  Práca na dohodu na Kontaktnom centre Generali

Práca na dohodu na Kontaktnom centre Generali

Lamačská cesta 3/A, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

16.01.2023

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študent Vysokej školy, alebo si chceš iba privyrobiť popri Tvojom zamestnaní, materskej dovolenke, či voľnom čase? Ak áno máme pre Teba zaujímavú pracovnú príležitosť v našom tíme na Kontaktnom centre. Nezáleží na tom koľko máš rokov, či si starší, alebo mladší ak máš chuť pracovať a naberať nové skúsenosti tak neváhaj a zašli nám svoj životopis.

Čo by bolo Tvojou náplňou práce:

  • vybavovať prichádzajúce a odchádzajúce hovory klientov na pasívnej (nepredajnej) linke Generali poisťovne,
  • poskytovať servis a odborné poradenstvo k agendám ako sú napr. informácie k platbám, informácie k poistným zmluvám, poistným udalostiam a pod.,
  • spracovávať bežnú administratívu,
  • ďalšie ad hoc činnosti podľa pokynov nadriadeného,

Čo Ti môžeme v Generali ponúknuť my? :-)

  • získanie praxe v jednej z najúspešnejších poisťovní na Slovensku,
  • práca v priateľskom kolektíve
  • odborné a kvalitné zaškolenie
  • pracujeme pilne a najmä flexibilne - s home officom nemáme problém,
  • ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach, ktoré organizujeme,
  • máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie,
  • firemné akcie a teambuildingy,
  • a veľa iného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • veľmi dobré komunikačné zručnosti,
  • empatia, pro-klientský a zodpovedný prístup
  • ochota vzdelávať sa,
  • ochota pracovať na zmeny (len pracovné dni v čase od 8:00 do 12:00, 12:00 do 16:00 a od 14:00 do 18:00),
  • predošlá prax NIE JE podmienkou.

Mzdové podmienky (brutto)

5 EUR/hod.5€ brutto / hod

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bibiána Baumannová
E-mail: poslať životopis
ID: 4478438  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.