Kariéra  /  CRM manager

CRM manager

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou CRM a online tímu, ktorý hľadá najlepšie spôsoby ako komunikovať s klientmi, má skvelú partiu CRM manažérov, analytikov a online guru?

Už teraz vieš, že to stojí za to ozvať sa? Tak Ti povieme, čo Ťa okrem zábavy a super kolegov čaká.

Budeš pripravovať kampane na rozvoj hodnoty klienta a jeho udržanie, starať sa o zlepšenie spokojnosti klientov. Vymýšľať aktivity, ktoré budujú vzťah s klientom a dotiahneš to s kolegami z marketingu až do konkrétneho návrhu komunikácie.

Navrhovať zákaznícke cesty v aplikácií SAS Customer Inteligence 360. Vytvárať segmenty klientov podľa ich správania a spravovať komunikáciu naprieč kanálmi: email, web, SMS, push notifikácie a telefonické oslovenie klientov, voice bot.

Vyhodnocovať a optimalizovať spustené zákaznícke cesty a budeš sa môcť spoľahnúť na podporu našich šikovných CRM analytikov.

S kým budeš spolupracovať, komunikovať?

Zástupcovia jednotlivých distribučných kanálov, CRM analytici, kolegovia z klientského centra, produktoví manageri, marketingoví špecialisti, externí partneri, IT, právnici.

Aby si zapadol/la do našej partie tak očakávame, že:

  • hľadáš riešenia ako sa veci dajú spraviť a si optimista/ka, aj keď to nie vždy všetko ide ľahko,
  • vieš prevziať zodpovednosť za aktivity prípadne menší projekt a spolupracovať s tímom,
  • nie si nováčikom v téme CRM a budeme radi, ak nám povieš s čím máš skúsenosti,
  • máš inováciu ako záľubu a u nás v Generali – najinovatívnejšej poisťovni na trhu ju využiješ.

  • Od radosti skáče, kto neplatí za gastráče - v hodnote 4,80 € Ti gastráče platíme my.
  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • A veľa iného.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

1 700 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od skúseností kandidáta, minimálne však 1700 €/brutto. A to nie je všetko k pozícií prislúchajú aj polročné odmeny, ktorých výška závisí od plnenia cieľov.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bibiána Baumannová
E-mail: poslať životopis