Kariéra  /  Tréner manažérskych zručností

Tréner manažérskych zručností

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si manažér a zistil si, že už by si radšej odovzdával svoje skúsenosti iným manažérom?

Alebo už tréner si a baví ťa sledovať ako sa manažéri posúvajú a rastú a aj vďaka tvojmu rozvoju?

Chcel by si zmeniť farby a pridať sa do tímu modernej a inovatívnej poisťovne na Slovenskom trhu?

Ak si odpovedal aspoň 2 x „ÁNO“, si náš človek!

Tvojou úlohou bude:

  • tvorba a vedenie tréningov manažérov v interných obchodných sieťach
  • rozvoj manažérskych zručností, vedenie workshopov a individuálnych rozvojových aktivít pre manažérov
  • riadenie adaptačného procesu manažérov, jeho priebežné vyhodnocovanie
  • podpora a rozvoj manažérov priamo v teréne pri nábore, riadení aktivít a rozvoj obchodníkov
  • tvorba manažérskych nástrojov a ich postupná digitalizácia, aktívna účasť na komunikácii spoločnosti prostredníctvom sociálnych sietí
  • vyhľadávať nové trendy v predaji a vo vzdelávaní

  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nie len poskytneme ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • Súčasťou pozície je pridelené služobné auto, laptop, mobilný telefón
  • Moderné a digitálne prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • skúsenosť na pozícii školiteľ /tréner alebo manažér vo finančnej sfére
  • kreativita, schopnosť zaujať a motivovať
  • samostatnosť
  • ochota cestovať (regióny pre celé Slovensko)

Atraktívne nadštandardné odmeňovanie - súčasťou sú ročné, kvartálne a mesačné odmeny.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4462590  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.