Kariéra  /  HR asistent/ka - brigáda popri VŠ

HR asistent/ka - brigáda popri VŠ

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme študenta alebo študentku vysokej školy, ktorý/á chce popri škole získať skúsenosti z HR a nebojí sa práce. Ponúkame ti zaujímavú pracovnú pozíciu v našom HR tíme, kde sa toho veľa naučíš, najmä o recruitingu, ale budeš mať možnosť nahliadnuť aj do iných HR projektov.

Tvojou náplňou práce by bolo:

  • podieľanie sa na nábore nových kolegov
  • pre-screening kandidátov, plánovanie pohovorov,
  • interné zastrešenie HR agendy pre študentov
  • aktívne vyhľadávanie kandidátov na pracovných portáloch a sociálnych sieťach
  • admnistratívny support pre HR

Čo Ti môžeme ponúknuť?

  • možnosť práce aj z Home office
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť dlhodobej spolupráce
  • príležitosť rozvíjať sa v oblasti HR a nadobudnutie praktických skúseností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Psychológia, Pracovná psychológia, Sociálna psychológia, Personálny manažment, Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Čo vyžadujeme?

  • aktívnu znalosť MS Outlook, Excel
  • predošlé pracovné skúsenosti v oblasti HR a recruitingu – výhodou
  • možnosť odpracovať 20 hod/ týždeň
  • komunikačné a organizačné zručnosti
  • zodpovedný a proaktívny prístup k práci

Mzdové podmienky (brutto)

4,5 EUR/hod.4,5€/hod.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bibiána Baumannová
E-mail: poslať životopis
ID: 4462550  Dátum zverejnenia: 8.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.