Kariéra  /  Regionálny riaditeľ pre Košický región

Regionálny riaditeľ pre Košický región

Miesto práce

Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš uplatniť svoje #manažérske #schopnosti a #riadiť tím manažérov obchodných skupín? Máš v hlave nápady, ako realizovať úspešnú obchodnú #stratégiu zvereného regiónu? Poď k nám do #Generali a zúroč svoje líderské zručnosti.

Posuň sa #ďalej a pridaj sa do tímu najlepšej internej sieti medzi poisťovňami.

Čo Ťa čaká?

  • Šéfovanie a budovanie tímu  manažérov obchodných skupín , motivovanie a vedenie ich k plneniu obchodných cieľov
  • Výber nových manažérov a agentov do tímu
  • Vytváranie a následne realizovanie obchodnej stratégie vo zverenom regióne.
  • Aktívne podieľanie sa na rozvoji našej silnej značky.

  • Pre tvoj relax robíme MAX - ak chceš cvičiť s Multisport, tak Ti ju nielen poskytneme, ale Ti na ňu aj prispejeme.
  • Pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém.
  • Mať voľna viac je najviac – preto Ti dáme extra 5 dní voľna naviac.
  • Máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá, preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie.
  • Ako sa na poisťovňu patrí, svojich si zaopatrí - ponúkame Ti zvýhodnené produkty Generali, ako aj zľavy u našich partnerov.
  • Ak sa chceš zlepšovať, môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme.
  • A veľa iného

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax v riadení ľudí - minimálne 3 roky

Koho hľadáme?

  • Riaditeľa, ktorý má drive, je aktívny, flexibilný, pozitívny a dokáže svojich ľudí správne motivovať.
  • Má obchodného ducha.
  • Má kreatívne nápady, rád veci zlepšuje a hľadá jednoduché inovatívne riešenia

4 500 EUR/mesiacVýška mzdy sa môže hýbať od 4500 eur/brutto. A to nie je všetko, k pozícii prináležia aj atraktívne ročné a kvartálne odmeny.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis