Kariéra  /  Práca na dohodu na Kontaktnom centre Generali

Práca na dohodu na Kontaktnom centre Generali

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Či si študent Vysokej školy, alebo si pracujúci, alebo si chceš iba privyrobiť popri Tvojom zamestnaní, materskej dovolenke, či voľnom čase máme pre Teba zaujímavú pracovnú príležitosť. Nezáleží na tom koľko máš rokov, či si starší, alebo mladší ak máš chuť pracovať a naberať nové skúsenosti tak neváhaj a zašli nám svoj životopis a my sa Ti ozveme. Do nášho tímu na Kontaktnom centre hľadáme nových kolegov.

Čo by bolo Tvojou náplňou práce:

  • vybavovať prichádzajúce a odchádzajúce hovory klientov na pasívnej (nepredajnej) linke Generali poisťovne,
  • poskytovať servis a odborné poradenstvo k agendám ako sú napr. informácie k platbám, informácie k poistným zmluvám, poistným udalostiam a pod.,
  • ďalšie ad hoc činnosti podľa pokynov nadriadeného,
  • spracovávať bežnú administratívu.

Ponúkame Ti prácu v priateľskom kolektíve, kvalitný systém zaškolenia a príležitosť odborne sa vzdelávať v jednej z najúspešnejších poisťovní na Slovensku.

Čo Ti môžeme v Generali ponúknuť my? :-)

  • získanie praxe v jednej z najúspešnejších poisťovní na Slovensku,
  • flexibilný pracovný čas,
  • pracujeme pilne a najmä flexibilne -  a s home officom nemáme problém,
  • máš podporu aj v časoch náporu - psychická pohoda je dôležitá preto sa môžeš pravidelne zúčastňovať rôznych stretnutí a diskusií zameraných na duševné zdravie,
  • ak sa chceš zlepšovať môžeš na sebe pracovať –  prostredníctvom Akadémie Generali alebo na rôznych školeniach a seminároch, ktoré organizujeme,
  • príjemný a nápomocný kolektív,
  • firemné akcie a teambuildingy,
  • a veľa iného.

Informácie o výberovom konaní

Bratislava, možnosť práce z domu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • komunikačné zručnosti,
  • empatia, pro-klientský a pro-aktívny prístup,
  • ochota vzdelávať sa,
  • ochota pracovať na zmeny (len pracovné dni v čase od 8:00 do 12:00, 12:00 do 16:00 a od 14:00 do 18:00),
  • predošlá prax NIE JE podmienkou.

Mzdové podmienky (brutto)

4,5 EUR/hod.4,50 €/hod

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4334979  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.