Kariéra  /  Hypotekárny špecialista s vlastnou kanceláriou a pridelenými kontaktmi na klientov

Hypotekárny špecialista s vlastnou kanceláriou a pridelenými kontaktmi na klientov

Miesto práce

Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš rýchlo rastúci obchodný tím v Košiciach hľadáme skúseného hypotekárneho špecialistu.

Koho hľadáme:

  • dynamickú, flexibilnú, kreatívnu a komunikatívnu osobnosť
  • s vášňou pre obchod, radosťou z rokovania s klientmi aj s obchodníkmi, tipérmi
  • s praxou v oblasti úverov min. 3 roky, aktívnym prehľadom o úverovom portfóliu všetkých bánk v SR, orientáciou v problematike hypoték
  • aktívneho vodiča (obsluha obchodných kancelárií v mestách Košice, Michalovce, Rožnava, Spišská Nová Ves a každodenné schôdzky s klientmi)

Čo ponúkame:

  • Vlastnú kanceláriu
  • Kontakty na klientov (50 mesačne)
  • Spoluprácu s úspešnou realitnou kanceláriou v centre Košíc (riešenie konkrétnych klientov s požiadavkou na sprostredkovanie úveru)
  • Mesačný fix + nadštandardné provízie za sprostredkovanie hypotekárnych a spotrebiteľských úverov
  • Super tím kolegov, výmena know-how, tímová spolupráca a skvelý, podporujúci šéf

 Ak si sa v týchto riadkoch našiel a máš záujem  o bližšie informácie alebo rovno stretnutie, pošli nám svoj životopis.

Tešíme sa na teba.

  • práca na vlastnej kancelárii
  • pridelené kontakty na klientov
  • mesačný fix + nadštandardné provízie za sprostredkovanie hypotekárnych a spotrebiteľských úverov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

2 000 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta. Môže sa pohybovať od 2000 eur/brutto do 5000 eur/brutto v závislosti od výkonu.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis