Kariéra  /  Manažér podpory firemnej obchodnej siete

Manažér podpory firemnej obchodnej siete

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie a koordinácia aktivít siete zameraných na predaj kľúčovým segmentom
  • budovanie vzťahov so združeniami zastupujúcimi klientov z kľúčových segmentov
  • meranie výsledkov predaja kľúčovým segmentom a reporting nadriadeným
  • rozvoj dlhodobých vzťahov s kľúčovými segmentami klientov
  • zabezpečenie efektívnej komunikácie obchod vs. produkt
  • rozvoj firemnej siete – zabezpečenie efektívneho zavádzania firemných a holdingových inovácií do firemnej siete
  • iné úlohy súvisiace s rozvojom firemnej siete podľa pokynov nadriadených

  • atraktívne nadštandardné odmeňovanie (flexibilné, ročné a kvartálne odmeny)
  • flexibilný pracovný čas (v tomto ti nechávame voľnosť)
  • osobnostný rozvoj a vzdelávanie
  • silnú značku a jasnú stratégiu
  • moderné a digitálne prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské

1 500 EUR/mesiacPonúkaná mzda začína na 1500eur/mesačne. Jej konečná výška závisí od seniority kandidáta a je doplnená motivujúcou kvartálnou a ročnou odmenou.

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis